Ödev İstekleri Ödev Yapmakta Zorlananlar İçin


Bu yazımızda, sizleri bir konuda kısaca aydınlatmak istiyoruz… Ödev vakti ödev yapması gereken öğrenciler, ödev siteleri arasında bir arayışa girmektedirler. Ödev vakti ödev yapma durumu her öğrenci için söz konusu olmakla birlikte, ödev siteleri arasında yer alan ödev defteri sitemiz de, sizler için ödevyapmayı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır, ancak, burada bizim de sizlerden bir isteğimiz var ki, ödev vakti ödev yapma durumunda olan sadece siz değilsiniz; biz de ödev yapma görevinde üzerimize düşeni yapıyoruz… Bu anlamda, ödev yapmak için ihtiyacınız olan konuları bizden isteyebilirsiniz.
Ödev isteklerinizi bu konu altından bize aktarabilir, ve ödev vakti, aradığınız ödevleri ödev defterinde daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ödev istekleriniz her ders için geçerlidir; ödev isteklerini bize ulaştırmanız halinde, ödevlerin en kısa zamanda sizlere ulaşmasını, ödev defteri olarak sağlayacağımızdan herhangi bir şüphenizin olmamasını da belirtmek isteriz.
Ödevvakti, ödev yapmayı sevmeyen öğrencilerin velileri de bu anlamda oldukça zor durumda kalmaktadırlar. Pek çok velinin, ödev yapma konusunda öğrenciler ile sorun yaşadığı büyük bir gerçektir. Bu anlamda, bir de ödev arama sonucunda ödevleri bulamazsanız, durum daha zor bir hal alacaktır. Bundan dolayı, ödev isteklerinizi almayı uygun gördük. Ödev istekleriniz ile, ödev siteleri arasında yer alan ödev defterinin, ödev yapma konusunda size daha fazla katkı sağlayabileceği kanısındayız. Şimdiden ödev istekleriniz için teşekkür ederiz…

Yorum yapmak ister misiniz?!


SÜTLAÇ TARİFİ

SÜTLAÇ TARİFİSÜTLAÇ TARİFİ Bu yazımızda sütlü tatlıların içinde en çok sevileni sütlacın tarifini vereceğiz. Malzemeler: 1 litre süt 1 çay ... ( 498 Defa Okundu )

2014 FİTRE MİKTARI

2014 FİTRE MİKTARI2014 FİTRE MİKTARI   Ramazan ayının başlamasına sayılı günler kala,  Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu ... ( 495 Defa Okundu )

ORUÇ KİMLERE FARZDIR?

ORUÇ KİMLERE FARZDIR?ORUÇ KİMLERE FARZDIR?   Ramazan ayının başlamasına sayılı günler kaldı ve tüm insanları ramazan sevinci sardı. Peki, ... ( 419 Defa Okundu )